Heade mõtete linn Tartu

Parim paik peatumiseks või elamiseks.

Eestimaa südames asuv Tartu on võluv sihtkoht, mis ühendab endas ajalugu, kultuuri ja kaasaegset innovatsiooni. “Heade mõtete linnana” tuntud Tartu on elava kunstielu ja rikkalike akadeemiliste traditsioonidega intellektuaalsete ja kultuuriliste tegevuste keskus.

Kultuuri kodupaik

Tartu vanalinn on keskaegse arhitektuuri aare koos käänuliste munakivitänavate ja 13. sajandist pärit ajalooliste hoonetega. Linnas asuvad ka mitmed muuseumid ja kultuuriasutused, sealhulgas Tartu Kunstimuuseum ja Eesti Rahva Muuseum, mis esitlevad Eesti kunsti, ajaloo ja kultuuri paremikku.

1km raadiuses asub

  1. Tartu Ülikool
  2. Tartu Ülikooli Delta hoone
  3. TÜASK – Tartu Ülikooli spordihoone
  4. Raekoja plats
  5. Tasku keskus
  6. Kvartali keskus
  7. TalTech Ülikooli kolledž

Kaasaegse innovatsiooni ja ettevõtluse keskus

Lisaks kultuuripärandile on Tartu moodsa innovatsiooni ja ettevõtluse keskus, kus on jõudsalt arenev startup kogukond ja mitmed maailmatasemel teadusasutused. Linnas asub Tartu Ülikool, piirkonna üks vanimaid ja mainekamaid ülikoole, samuti Tartu Teaduspark, mis soodustab innovatsiooni ning kohalike ettevõtjate ja ettevõtjate koostööd.

Looduslähedane linnaruum

Vaatamata rikkalikule kultuuripärandile ja kaasaegsetele uuendustele on Tartu ka looduskeskkonda väärtustav linn. Linn asub Emajõe kaldal ning on ümbritsetud lopsakate roheliste metsade ja parkidega, pakkudes rohkelt võimalusi vabas õhus puhkamiseks ja lõõgastumiseks.

Parim asukoht

Kodu keset Tartu linna

Pikk 40, Tartu, Eesti, 50603

Broneeri oma külastus Tartus

Meie minimalistliku disainiga mikrokorterites on esikohal ruumi funktsionaalne planeerimine, mistõttu on see hea valik nii pika- kui ka lühiajaliseks rentimiseks.